Tooted

Betoonpindade puhastamine ja hooldus

Kvaliteetsed betoonpinnad ja -tooted on iga uhkelt mõjuva interjööri aluseks. Vähemalt sama enesekindlalt ning suursuguselt mõjuvad betoonpinnad ka välisfassaadide, betoonkivisillutiste, betoonist teede ja pargimööbli puhul. Selle eelduseks on aga betoonpindade puhastamiseks ja hoolduseks kasutatud vahendite õige valik.

SOLEDO pakub betoonpindade puhastamiseks ja hoolduseks väga erinevaid tooteid põhimõttel, et iga töö jaoks on oma, spetsiaalselt selleks otstarbeks väljatöötatud vahend. Ainult õigete toodete kasutamisel saame tagada kvaliteetse tulemuse.

SOLEDO betoonpindade puhastamiseks ja hooldamiseks väljatöötatud vahendid on paigutatud erineva suurusega pakenditesse, mis võimaldab teil soetada just teie jaoks sobiva koguse. Kuna betooni pind on väga poorne, siis soovitame puhastamise järel katta pind võimalusel spetsiaalse betooni hooldusvahendiga, mis hoiab seda määrdumise ja soovimatu niiskuse eest.

Grafiti eemaldamine ja pinnakaitse

SOLEDO hinnangul on grafiti täiesti arvestatav kunstiliik, mille viljelejate seas on ka tõelisi meistreid. Paraku on 95% grafitikunsti pähe loodud taiestest puhas rämps, mille vastu kohustavad hoonete omanikke võitlema riigis kehtivad seadused. Kinnisvaraomanike kurvastuseks on nii mõnigi „kunstnik“ oma „teose“ loomiseks kasutanud väga kvaliteetseid värve, mille eemdamine võib koduste vahenditega üle jõu käia. Kui appi võtta aga SOLEDO grafiti eemaldamise ja pinnakaitse vahendid, siis võib sellest ettevõtmisest ka asja saada.

Pindade libeduse eemaldamine

Libedad pinnad on väga ohtlikud. Selle jaoks on Soledo välja töötanud libeduse eemaldaja, mis mitmekordistab libeda põrandapinna hõõrdejõu. Võime põhineb keemilisel reaktsioonil.

Sobib kasutamiseks kahhel- ja klinkerplaatidel ning epoks- ja terasemailpindadel, nii sise- kui välistingimustes.

Kanalisatsiooniummistuste kõrvaldamine

Avage ummistused kiiresti ja tõhusalt ning keskkonnasõbralikult. Lahustab rasvajäägid, juuksed, seebijäägid ja muud orgaanilised ained äravooludest ja haisulõksudest, desinfitseerides ja eemaldades lõhna.

 

Sambla eemaldamine

Sammal võib mõnedel puhkudel olla vägagi dekoratiivne ning selle pehme, erkroheline pind hallidel raudkividel tekitab meeldiva kontrasti. Kui sammal tekib aga betoon-, kivi-, puit- ja tekstiilpindadele, siis tuleb kiiresti midagi ette võtta. Sammal hoiab niiskust ega võimalda neil pindadel korralikult ära kuivada, soodustades lagunemisprotsesse ning tekitades pöördumatuid värvikahjustusi.

Köögipindade puhastamine

Köök on kodu üks enimkasutatud kohti. Toidu keetmine, aurutamine, praadimine, küpsetamine ja nõudepesu jätavad lisaks kasutatud seadmetele oma jälje ka põrandale, seintele ja tööpindadele. Tekkinud mustuse kõrvaldamiseks sobiliku puhastusvahendi valikul tuleb hoolikalt jälgida, milliste pindade puhastamiseks see sobib. Nii näiteks võib keraamilise pliidiplaadi ja praeahju puhastamiseks soetatud toote kasutamine poorsete pindade puhastamiseks neid kahjustada või sootuks rikkuda.

Tekstiilpindade kaitse

Tekstiilpindu on tänu poorsele struktuurile kõige keerulisem puhastada. Seetõttu on mõistlik hoolitseda tekstiilpindade eest veel enne, kui need määrduda jõuavad. Tekstiilpindade kaitsevahend moodustab kanga pinnale nähtamatu kihi, mis takistab mustusel kanga kiududesse imendumast. Isegi kui mustus kangale satub, saab selle pärast kuivamist hõlpsasti maha harjata või kloppida.

Plaaditud pindade ja vuugivahede puhastamine

Tekstiilpindu on tänu poorsele struktuurile kõige keerulisem puhastada. Seetõttu on mõistlik hoolitseda tekstiilpindade eest veel enne, kui need määrduda jõuavad. Tekstiilpindade kaitsevahend moodustab kanga pinnale nähtamatu kihi, mis takistab mustusel kanga kiududesse imendumast. Isegi kui mustus kangale satub, saab selle pärast kuivamist hõlpsasti maha harjata või kloppida.

Kivipindade puhastamine

Kivi on väga kulumiskindel materjal ning seetõttu kasutatakse seda väga palju just avalike ruumide põrandate puhul. Külastajate poolt jalanõudega sissekantud mustus langeb põrandale ja kui seda õigel ajal ei eemaldata, siis võib mustus põranda kattekihti või boorsesse kivipinda sööbida.

SOLEDO tooteportfellis on suurepärane valik kivipõrandate puhastamiseks ja hoolduseks mõeldud vahendeid, mis lihtsustavad oluliselt meie klientide igapäevast tööd kivipõrandate eest hoolitsemisel.

Tekkis huvi meie toodete vastu?

Omadussõnad “efektiivne” ja “keskkonnasõbralik” ei välista enam ammu teineteist ning Soledo tooted on selle väite suurepäraseks tõestuseks.

Võta meiega ühendust, et saaksid alustada enda teekonda ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.

Shopping Cart