,

Tsemendiliimi eemaldaja GREEN

20,96 86,91 

Vahend betoonpinna ettevalmistuseks värviga. Kasutusvalmis vahustuv lahus

100% bioloogiliselt lagunev sünteetiline hape. Betoonpindade töötlemisel värvide ja muude pinnatöötlusainete paremaks kinnitumiseks. Kasutatakse betoonipinna viimistluses tsemendiliimi, värvilaikude ja valgumisjälgede eemaldamiseks. Sobib ka rooste, tolmu ja mustuse eemaldamiseks. Kiire ja lihtne peale kanda. Ühtlaselt peale kantuna väheneb parandusvajadus. Töötlus ei jäta ainejääke. Asendab ohtliku happepesu, liivapritsiga töötlemise ja lihvimise. Keskkonna- ja kasutajasõbralik. Aine ei kahjusta klaas-, puit-, värvitud või plastpindu.

Kasutusala: Paneelmajade fassaadid ja fassaadielemendid, vaheseinad, rõdud, sambad, sillad ja müürid, samuti töötlemata betoonpõrandad. Fassaadi pind peab enne töötlemist vähemalt ööpäeva või rohkem seisma.

Võimalik tellida ka suures koguses (200l). Võta ühendust klienditoega info(at)estsol.ee

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kasutusjuhis: Pihusta vahustava survekannuga kuivale pinnale õhuke, kuid ühtlaselt laotatud lahusekiht suunaga altpoolt ülesse. Võimalik kasutada ka mittevahusel kujul, nt rulli või pintsliga. Lase mõjuda 10-20 minutit, sõltuvalt betooni tugevusest. Ühtlase lõpptulemuse tagamiseks lisa mõjumisajal õhuke kiht ainet kuivanud kohtadesse või tervele pinnale, kui pind on väga sile ja libe. Loputa piisava survega lahti koorunud tsemendiliim survepesuriga; hoolikalt risti-põiki pestes ei jää pesutriipe. Loputamisel kaob aine mõju. Tsemendiliimi eemaldamiseks betoonpõrandatelt loputada nt (ketas)harjadega liitmasinaga. Pesuvett saab juhtida kanalisatsiooni. Teraspindadelt aine hoolikalt maha loputada. Vältida aine sattumist anodeeritud (elokseeritud) alumiiniumpinnale. Tumendab külmvaltsitud ja tsingitud pindu. Vajadusel kata ja kaitse tundlikud pinnad töötlemise ajal. Soovitame kasutada plastmassist survekannu ning kaitseprille, -kindaid ja -maski.

Ainekulu: Lahjendamata lahust 10-15m²/l                                                                              

Töötlemise temperatuur: Mõjub kõige paremini soojal temperatuuril. Min +5 °, soovituslik +20 °C                                                                                                        

Säilitamine:  Säilitatakse tihedalt suletult originaalpakendis. Säilib vähemalt 1 aasta.  

Keskkond: 100% Bioloogiliselt lagunev. Toode on vees lahustuv ja pinnasele ohutu.

Sobiv pihusti 1l pudelile

Kasutusjuhend

Ohutuskaart

 

Kaal -
Mõõtmed -
Kogus

1l, 5l

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tsemendiliimi eemaldaja GREEN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart