,

Betoon- ja telliskivipindade impregneerimisvahend

221,21 410,91 

Immutusvahend, mis kaitseb mustuse ja niiskuse imendumise eest ning aitab ära hoida sammaldumise ning soolade kahjulikku mõju. Aeglustab kivide murenemist ning tõstab pindade vastupidavusvõimet külmumisest ja sulamisest tekkinud koormusest. Parandab puhastuse efektivsust ning on heaks Grafitikaitse aluskrundi kihiks.                           

Vahend on hästi hingav ja aitab vältida niiskuse imendumist pinnale kilekihti moodustamata. Lisaks laseb veeaurul taanduda. Aine võib imbuda ligi 30mm sügavusele. Vastab standardi SFS EN 1504-2 ning SILKO (sillaparanduseeskirjade) nõuetele.

Kasutuskohad ja pinnamaterjalid:  

Fassaadid, betoonelemendid, laed, parkimismajad, tunnelid, sillad, müratõkked, piirded, soklid. Betoon- ja kivipinnad. Aiad.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kasutusjuhis: 

Kanda lahjendamata ainet madalsurvepritsi või rulli abil puhtale pinnale nii, et pind näiks töötlemisel märg. Rullides märga pinda pärast pihustamist tagab ühtlasema lõpptulemuse. Reeglina piisab ühest töötlemiskorrast. Pealekandmisel tuleb klaas-, plekk- jm. pinnad kinni katta. Pühkige muudele pindadele sattunud aine kohe maha, kuivanult on ainet raske eemaldada. Uus puhastustöötlemine on vajalik kõige varem 8 aasta pärast. Vana pinna töötlemiseks tasub eelnevalt puhastada Soledo tootega SammalPOIS. Vajaduse korral võib tsemendiliimi eemaldamiseks ja pinna viimistlemiseks kasutada sünteetilist hapet Soledo GREEN Tsemendiliimi eemaldajat.

Ainekulu: sõltub pinna kvaliteedist, vanusest ja poorsusest. 

  • betoonpindadel 10-14 m²/l    * kivipindadel 8-12 m²/l                                                              

NB! Madalaim kasutustemperatuur on +5 °C

Kasutusjuhend

Ohutuskaart

Kogus

1l, 5l, 10l

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Betoon- ja telliskivipindade impregneerimisvahend”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart