,

Betoonipritsmete eemaldaja GREEN

20,68 277,20 

Võimalik tellida ka suures koguses (200l). Võta ühendust klienditoega info(at)estsol.ee

Tootekood: Betoonipritsmete eemaldaja GREEN Kategooriad: ,

SOLEDO GREEN tootesarja kuuluv betoonpritsmete eemaldaja on 100% bioloogiliselt lagunev, betooni ja tsemendi pritsmete eemaldamiseks väljatöötatud sünteetiline lahus. Keskkonnasõbralik betoonpritsmete eemaldaja on kasutusvalmis ning see asendab suurepäraselt soolhapet, mida seni selleks otstarbeks laialt kasutati.

SOLEDO GREEN tootesarja betoonipritsmete eemaldaja sobib suurepäraselt betooni ja tsemendi eemaldamiseks tööriistadelt, seadmetelt, ehitusmasinatelt, erinevatelt vormidelt ja transpordivahenditelt. Betoonpritsmete eemaldaja ei kahjusta värvitud pindu, elektriseadmete juhtmeid ega kummipindu. Küll aga muudab betoonpritsmete eemaldaja tumedamaks galvaanitud tööriistad. Samuti tuleks betoonpritsmete eemaldajat hoida eemal anodeeritud (elokseeritud) alumiinium- või kroomitud pindadest.

SOLEDO GREEN betoonIpritsmete eemaldaja kasutamisel tuleb muud pinnad vajadusel kinni katta. Lahus kanda pihustades või kallates puhastatavale pinnale. Puhastamise tõhustamiseks hõõruda pinda harjaga ning siis töödeldud pind rohke veega loputada. Vajadusel võib puhastamist korrata. Eriti määrdunud pindade puhul võib jätta lahuse ööseks oma tööd tegema ning loputada see alles hommikul.

Sobiv pihusti 1l pudelile

Kasutusjuhend

Ohutuskaart

Kaal -
Mõõtmed -
Kogus

1l, 20l, 200l

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Betoonipritsmete eemaldaja GREEN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart