Nuivähi ja vetikate eemaldaja GREEN

vetikate eemaldaja

Kogused:  1L, 5L

SOLEDO GREEN nuivähi ja vetikate eemaldaja on keskkonnasõbralik paadipesuvahend, mis sobib suurepäraselt paadi põhja, kere, kruvide ja veoseadmete puhastamiseks. SOLEDO paadipesuvahend eemaldab töödeldavatelt pindadelt vaevata nui- ja tõruvähi, merikarbid, vetikad, lima ja pehme põhjataimestiku, kaotades ka inetu veepiiri joone paadi põhjalt. Paadipesuvahend on 100% bioloogiliselt lagunev ning see ei kahjusta klaas-, puit-, plast- ega värvipindu.

SOLEDO GREEN nuivähi ja vetikate eemaldaja sisaldab vähesel määral kaitsvat vaha. Regulaarsel kasutamisel moodustub paadi pinnale kaitsev vahakiht, mis takistab elusorganismidel selle külge kinnituda ning hõlbustab märgatavalt paadi puhastamist.

Palume silmas pidada, et SOLEDO GREEN paadipesuvahend muudab galvaanitud paadipinnad tumedamaks. Kui niisugune tulemus teid ei rahulda, siis palume pesuainest loobuda. Samuti tuleks vältida SOLEDO GREEN paadipesuvahendi sattumist anodiseeritud (elokseeritud) alumiiniumpindadele. Pesuainega töötamisel soovitame kasutada kaitseprille ja –kindaid.

Kasutusjuhend: Nuivähi_ja_vetikate_eemaldaja_GREEN_tooteetikett
Ohutuskaart: Nuivähi_ja_vetikate_eemaldaja_GREEN_ohutuskaart

Referentsid:
“Oleme aastate jooksul kasutanud erinevaid paadipuhastusaineid. Proovides keskkonnasõralikku Soledo GREEN toodet, võime kinnitada, et see on eriti tõhus.
Soovitame seda soojalt. See toode on saadaval ka meie tootevalikus.”

Mikko Aalto, Delta Powerboats Finland

Osta siit