Betoonipritsmete eemaldaja GREEN

mördijääkide eemaldajabetoonpritsmete eemaldaja

Kogused: 1L, 10L, 200L

SOLEDO GREEN tootesarja kuuluv betoonpritsmete eemaldaja on 100% bioloogiliselt lagunev, betooni ja tsemendi pritsmete eemaldamiseks väljatöötatud sünteetiline lahus. Keskkonnasõbralik betoonpritsmete eemaldaja on kasutusvalmis ning see asendab suurepäraselt soolhapet, mida seni selleks otstarbeks laialt kasutati.

SOLEDO GREEN tootesarja betoonipritsmete eemaldaja sobib suurepäraselt betooni ja tsemendi eemaldamiseks tööriistadelt, seadmetelt, ehitusmasinatelt, erinevatelt vormidelt ja transpordivahenditelt. Betoonpritsmete eemaldaja ei kahjusta värvitud pindu, elektriseadmete juhtmeid ega kummipindu. Küll aga muudab betoonpritsmete eemaldaja tumedamaks galvaanitud tööriistad. Samuti tuleks betoonpritsmete eemaldajat hoida eemal anodeeritud (elokseeritud) alumiinium- või kroomitud pindadest.

SOLEDO GREEN betoonIpritsmete eemaldaja kasutamisel tuleb muud pinnad vajadusel kinni katta. Lahus kanda pihustades või kallates puhastatavale pinnale. Puhastamise tõhustamiseks hõõruda pinda harjaga ning siis töödeldud pind rohke veega loputada. Vajadusel võib puhastamist korrata. Eriti määrdunud pindade puhul võib jätta lahuse ööseks oma tööd tegema ning loputada see alles hommikul.

Kasutusjuhend:  Betoonipritsmete_eemaldaja_GREEN_tooteetikett
Ohutuskaart: Betoonipritsmete_eemaldaja_GREEN_ohutuskaart
Osta siit